18.03.2024

Yanosik docenia aktywność kierowców i rozdaje punkty. Włącz aplikację i wygrywaj

Jazda z aplikacją Yanosik to sama przyjemność! A dodatkowo kierowca jest jeszcze nagradzany i może powalczyć o wysokie miejsce w rankingu. Na czym polega gra w aplikacji Yanosik? Jak zdobyć punkty i wygrać nagrody? Sprawdźcie!

Grywalizacja w aplikacji - co to takiego?

W aplikacji Yanosik każdy z Was ma możliwość zdobywania punktów za swoją aktywność, m.in. za wspólną i bezpieczną jazdę, podziękowania od innych kierowców, doświadczenie, a nawet uzupełnienie danych w profilu.

Zdobyte punkty umożliwiają Wam uzyskanie wybranej rangi kierowcy. Ta znajduje się tuż obok Waszego nicku w aplikacji.

Odświeżamy grę w aplikacji Yanosik

Aktualnie wdrażamy zmiany w naszej grze w aplikacji Yanosik, ale nie martwcie się – nie utracicie swojej wywalczonej pozycji! Sprawdźcie listę najważniejszych zmian poniżej:

  • Nagradzana będzie każda forma aktywności z aplikacją Yanosik, a punkty będą przyznawane zgodnie z naszym taryfikatorem (szczegóły w poniższym akapicie).
  • Zdobyte punkty za osiągnięcia i aktywność będą się sumować.
  • Punkty będą przeliczane na poziomy, a te będą klasyfikować użytkownika do konkretnej rangi.
  • Historia punktów z konta kierowcy zostanie przeliczona na nowy system, a ilość zgromadzonych punktów będzie zmieniona, zgodnie z nowymi zasadami.
  • Uzyskana dotychczas ranga kierowcy nie zostanie obniżona. Zmieni się jedynie poziom, na którym znajduje się użytkownik.

Nowy taryfikator od Yanosik. Wcale nie chodzi o mandaty.

Punkty w grze w aplikacji Yanosik, będą przyznawane zgodnie z opracowanym przez nasz zespół ekspertów, taryfikatorem.

Premiowana będzie nie tylko bezpieczna jazda, ale również inne działania, takie jak: słuchanie Radia Yanosik, głosowanie na ulubione utwory, odwiedzenie kolejnych województw w Polsce, zdobycie podziękowań od innych kierowców, dodawanie wydatków do ewidencji oraz korzystanie z szeregu innych usług w aplikacji Yanosik.

Premiujemy codzienne korzystanie z aplikacji Yanosik

W nowym formacie gry w aplikacji Yanosik, pojawi się nowość, czyli KOMBO DNI.

Będzie to forma dodatkowej premii za codzienne korzystanie z aplikacji, również na krótkich trasach. Aby zaliczyć dzień, trzeba będzie przejechać minimum 2 kilometry. Jeden dzień będzie nagradzany 20 punktami, następny dzień jazdy z rzędu zaowocuje kolejnymi 20 punktami i 30 punktami premii. Za kolejny otrzymacie ponownie 20 pkt i 40 punktów bonusowych i tak, aż do pełnego tygodnia, za który uzyskacie dodatkowo 80 punktów premii.

Jeśli kombo potrwa dłużej, wówczas kierowca pozostanie na poziomie 80 punktów premii tak długo, aż nie przerwie jazdy.

Jak w każdej grze – starania muszą być odpowiednio nagrodzone. Nie inaczej będzie w aplikacji Yanosik. 

Bądź w top 10 - poznaj tygodniowe rankingi użytkowników

Po kliknięciu w swój profil i wybraniu opcji Osiągnięcia, można sprawdzić ilość zdobytych punktów oraz za jaką aktywność zostały przyznane. 

Do tej pory, mieliście podgląd na Ogólny ranking, natomiast w nowej wersji gry, zmieni on swój format na tygodniowy. Co to oznacza w praktyce? Będzie Wam o wiele łatwiej zdobyć miejsce!

Ranking tygodniowy będzie startował w każdy poniedziałek i potrwa do niedzieli. W tym czasie macie szansę na wywalczenie jak najwyższej pozycji w zestawieniu, dzięki swojej aktywności.

To nie jedyne nagrody, które przewidujemy.

Dołącz do gry o bezpieczeństwo na drogach

W ramach nagród za Waszą aktywność w aplikacji Yanosik przygotowaliśmy specjalne podziękowania, nakładki na Wasze awatary, dedykowane grafiki do mediów społecznościowych, a nawet możliwość wyłączenia reklam w aplikacji na okres 30 dni!

Zasady naszej gry są proste – włączcie aplikację Yanosik, bądźcie aktywni, zbierajcie punkty i zdobywajcie nagrody!

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic