27.03.2023

Świętujemy 14 urodziny i otwieramy nowy sklep Yanosika w Poznaniu!

Już 1 kwietnia Yanosik obchodzi 14 urodziny! W związku z tym mamy dla Was niespodziankę – otworzyliśmy nowy sklep w Poznaniu, w miejscu w którym znajduje się nasza siedziba.

Jest nowa lokalizacja sklepu Yanosik w Poznaniu!

Nowy sklep znajdziecie przy naszej siedzibie głównej, tj. na ul. Piątkowskiej 161 (Jeżyce). Nie sposób przegapić nowej lokalizacji – w oczy od razu rzuca się ogromny banner z logo Yanosik. Wcześniej nasz sklep i punkt serwisowy znajdowały się na ul. Perkuna 25 (Stare Miasto)

  • Nowa lokalizacja sklepu i serwisu Yanosik z pewnością przypadnie do gustu poznaniakom i mieszkańcom okolic. Znacznie łatwiej będzie do nas dojechać. Mamy nadzieję, że każdy, kto będzie chciał obejrzeć urządzenia Yanosik na żywo, uzyskać poradę specjalistów, które urządzenie wybrać lub po prostu odwiedzić nasz sklep, będzie jeszcze chętniej do nas zaglądał – mówi Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Oficjalne otwarcie sklepu na ul. Piątkowskiej 161 odbyło się 27 marca, od tego dnia punkt przy ul. Perkuna 25 będzie już nieczynny.

Yanosik świętuje już 14 urodziny

Pamiętacie jeszcze pierwszego Yanosika? W 2009 roku naszym głównym produktem był prosty terminal Yanosik R, który od tego czasu mocno zmienił swoje oblicze i stał się nowoczesnym urządzeniem Yanosik GTR.

W 2012 roku rozwinęliśmy wachlarz naszych usług podbijając rynek aplikacji na urządzenia z Androidem i iOS z nawigacji. Nasza aplikacja wykorzystuje uznanie wśród kierowców i cały czas cieszy się, że jesteś – za co bardzo Wam dziękuję, bo razem tworzymy Yanosika!

  • Już od 14 lat pomagamy kierowcom w bezpiecznym podróżowaniu. Z biegiem czasu Yanosik z prostego komunikatora drogowego stał się wszechstronnym przyjacielem kierowcy, który wyciąga do niego rękę nie tylko w zakresie ostrzegania czy nawigacji, ale też dodatkowych usług, jak ubezpieczenia, warsztaty czy opłaty za bilety autostradowe. Wielokrotnie poszerzaliśmy funkcjonalność aplikacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności kierowców, a na sklepowych półkach pojawiały się kolejne modele urządzeń, ale jest coś co pozostaje niezmienne. To zaangażowana społeczność kierowców. Wszyscy tworzymy Yanosika - mówi Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

Yanosik w liczbach

Z aplikacji Yanosik obecnie korzystają już ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie. Z naszym wsparciem kierowcy mogą się ostrzegać o zagrożeniach na trasie, a dzięki Wam – społeczności Yanosika – do naszego systemu co 2 sekundy dodawane jest nowe zgłoszenie o danym odcinku drogi.

A całkiem niedawno, bo 10 listopada 2022 roku, odnotowaliśmy rekordową liczbę 220 288 użytkowników on-line! Liczba pobrań aplikacji Yanosik na koniec 2022 roku wyniosła aż 26,6 mln!

Nie macie jeszcze Yanosika na swoich telefonach albo rozważacie zakup naszego urządzenia? Zajrzyjcie do naszego sklepu!

Z mandatami nam nie po drodze

Nasze urządzenia kosztują znacznie mniej niż popełnienie błędu za kółkiem. Od momentu wprowadzenia nowego taryfikatora mandatów oraz punktów karnych o wiele łatwiej o mandat i utratę prawa jazdy. Jedno z naszych flagowych urządzeń – Yanosik GTm kosztuje znacznie mniej niż przekroczenie prędkości o 40 km/h.

Niedawno zaktualizowaliśmy Yanosika, aby jeszcze lepiej zaopiekował się Wami, również poza trasą. Jako najlepszy przyjaciel kierowcy chcemy, żebyście mieli pod ręką nasze najważniejsze funkcje, takie jak zakup e-biletu autostradowego, nowy taryfikator, ogłoszenia motoryzacyjne, OC/AC i karuzelę z ulubionymi miejscami docelowymi.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic