13.10.2023

Urządzenia Yanosik - to musisz o nich wiedzieć

Strona głównaBlog YanosikUrządzenia Yanosik - to musisz o nich wiedzieć

Aplikacja Yanosik jest bardzo dobrze znana w środowisku polskich kierowców. Jednakże Yanosik to nie tylko apka na smartfona, to również cała gama zaawansowanych technologicznie urządzeń, które jeszcze mocniej wspierając kierowców w trasie.

Urządzenia Yanosik - co to takiego?

Aplikacja Yanosik zadebiutowała na rynku w 2010 roku, jednak… zanim na dobre rozgościła się w telefonach kierowców, grunt przygotowało jej pierwsze urządzenie – Yanosik R w 2009 roku.

Od tego czasu minęło już wiele lat, aplikacja wciąż ma się świetnie i nieustannie się rozwija, a portfolio urządzeń Yanosika znacznie się powiększyło.

Wśród produktów każdy znajdzie coś dla siebie, wybierając spośród kompaktowych i niezwykle wydajnych modeli, takich jak Yanosik XS oraz Alert, czy zaawansowanych technologicznie urządzeń z dotykowym ekranem – Yanosik GTm oraz RS.

Każde urządzenie Yanosika oferuje kierowcom dobrze znane funkcje z aplikacji, ale jest także wzbogacone o szereg unikalnych rozwiązań, które czynią podróże jeszcze bardziej komfortowymi i bezpiecznymi.

Czy dane o zdarzeniach na drodze w urządzeniu są identyczne jak te w aplikacji?

Urządzenia Yanosik korzystają z tego samego systemu, który wykorzystuje aplikacja. Dzięki temu są aktualizowane w trybie bieżącym, zwłaszcza że do systemu Yanosika co 2 sekundy trafia nowe zgłoszenie.

Dzięki tej możliwości, każdy kierowca posiadający urządzenie Yanosik będzie miał dostęp do najnowszych informacji ze swojej trasy, uniknie korków i zaoszczędzi mnóstwo czasu.

Informacje o fotoradarach

Informowanie o fotoradarach na drodze to specjalność Yanosika! Baza fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości w naszym kraju jest stale aktualizowana przez zespół specjalistów marki.

Urządzenia Yanosik, tak jak aplikacja, będą przekazywać kierowcy informacje na temat wszystkich aktywnych mierników prędkości na trasie. Dzięki temu bez problemu zachowa odpowiednią prędkość jazdy i uniknie ryzyka otrzymania mandatu.

Czy urządzenie Yanosik może być także lokalizatorem pojazdu?

Urządzenia Yanosik potrafią nie tylko nawigować do celu, ale mogą również monitorować Twój pojazd. Co to oznacza w praktyce? Wybierając urządzenie Yanosik zyskacie dostęp do monitoringu GPS swojego pojazdu, a w aplikacji Y24 sprawdzicie lokalizację auta i już nigdy nie będziecie go szukać na wielkim parkingu!

To nie wszystko, dzięki tej opcji w aplikacji Y24 będzie mogli otrzymać powiadomienia za każdym razem, gdy auto zostanie uruchomione w godzinach nocnych.

Czy urządzenie Yanosika nie będzie mnie rozpraszać w czasie jazdy?

W przeciwieństwie do wielu aplikacji, które instalujecie na swoich telefonach, urządzenia Yanosik nie są stwarzają zagrożenia w trakcie prowadzenia samochodu. Nie są również tak rozpraszające i pozwalają się skupić na drodze.

Wszystkie informacje, które są podawane kierowcy, są wyświetlane na ekranie i komunikowane głosowo. Co najważniejsze – są także ograniczone do niezbędnego minimum, co także przekłada się na wysoki stopień bezpieczeństwa ich użytkowania.

Transmisja danych na urządzeniach Yanosik

We urządzeniach Yanosika znajdują się karty SIM, które pozwalają zaoszczędzić transfer danych na swoim telefonie. Wystarczy zakupić opcję rocznego abonamentu, którego koszt wynosi zaledwie 139 zł, co w skali miesiąca wynosi tylko 11,58 zł! To znacznie niższa kwota, aniżeli za dostęp do popularnych platform streamingowych. A przecież sami wiecie, że z urządzenia Yanosik będziecie korzystać znacznie częściej.

Urządzenia Yanosik - Twoje wsparcie na trasie

Urządzenia Yanosik stanowią doskonałe wsparcie dla wszystkich kierowców, nadając podróżom większy komfort. W ofercie marki można znaleźć zarówno kompaktowe i proste w obsłudze terminale, jak i bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt.

Urządzenia Yanosik to inwestycja w bezpieczną jazdę i spokój ducha za kółkiem.


 

Poznaj pełną ofertę modeli w sklepie internetowym, a jeśli jesteś właścicielem urządzenia Yanosik i masz pytania, to sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic