19.12.2023

Ustawienie świateł drogowych - podsumowanie akcji Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo 2023

Strona głównaBlog YanosikUstawienie świateł drogowych - podsumowanie akcji Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo 2023

Tegoroczne działania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” właśnie się zakończyły. Jak co roku, akcja zyskała duże uznanie wśród kierowców. Sprawdźcie, jak wypadło podsumowanie naszych wspólnych działań!

Zasady akcji Twoje światła- Nasze bezpieczeństwo

Działania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” są organizowane przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, Yanosika, Instytut Transportu Samochodowego, Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów oraz firmę Screen Network. Akcję wspiera również szerokie grono partnerów.

„Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” to działania, które mają na celu uświadomienie kierowcom, jak ważne dla bezpieczeństwa, jest prawidłowe ustawienie świateł w samochodzie.

Rokrocznie akcja odbywa się w okresie od połowy października do połowy grudnia. W tym roku działania trwały od 19 października do 15 grudnia, a w ich ramach kierowcy mogli sprawdzić bezpłatnie ustawienie świateł samochodowych w wybranych Stacjach Kontroli Pojazdów w całej Polsce!

Do wyboru zmotoryzowanych były cztery soboty: 21 października, 28 października, 18 listopada oraz 9 grudnia. Niektóre stacje oferowały także możliwość darmowego sprawdzenia ustawienia świateł samochodowych w piątki, poprzedzające powyższe terminy.

Ile stacji kontroli pojazdów wzięło udział w akcji?

W tegorocznej edycji akcji „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” wzięło udział 1 377 Stacji Kontroli Pojazdów z całej Polski!

Akcja Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo w Yanosiku

Jak co roku, cały zespół Yanosik zaangażował się w promowanie akcji „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”, wykorzystując swoje zasięgi i przypominając kierowcą, jak istotną jest to kwestią w zakresie bezpiecznej jazdy.

Uruchomiliśmy dedykowaną akcji stronę internetową, którą odwiedziły 144 tysiące użytkowników.

O możliwości bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł w swoim samochodzie informowaliśmy także na naszym blogu, artykuł przeczytało 1 066 użytkowników.

W naszych kanałach social media było naprawdę głośno o akcji! Posty, które opublikowaliśmy na Facebooku oraz Instagramie dotarły do 169 912 odbiorców, a relacje średnio oglądało 3,5 tysiąca użytkowników. Filmy na Tik Toku obejrzało 5 tysięcy użytkowników.

Informacji o akcji „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” nie zabrakło także w aplikacji Yanosik. Opublikowaliśmy je w postaci komunikatów graficznych: banerów oraz POI.

Zachęcaliśmy Was także do bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł samochodowych mailingami i wiadomościami typu push. Nasz mailing został otwarty przez 623 948 użytkowników.

Wiadomości push w pierwszej wysyłce skierowaliśmy do bazy 2,4 mln kierowców, z czego 1,6 mln wyświetliło ich treść, a 66 tysięcy kliknęło po więcej szczegółów. W drugiej wysyłce informacja została wysłana do 2,8 mln zmotoryzowanych, a treść wyświetliło 1,7 mln użytkowników, w tym 83 tysiące sprawdziło szczegóły akcji.

Yanosik wspiera Was przez cały rok!

W naszej aplikacji macie możliwość wyszukania najlepiej ocenianych Stacji Kontroli Pojazdów przez cały rok! Jeśli poszukujecie najlepszego miejsca do przeprowadzenia Badania Technicznego, wystarczy, że wybierzecie zakładkę o tej samej nazwie i wyświetlą się Wam SKP w Waszej lokalizacji wraz z ocenami innych kierowców.

Poza tym, możecie z łatwością znaleźć warsztat samochodowy i sprawdzić, jak został oceniony przez innych użytkowników.

Czy będzie akcja „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” w 2024 roku?

Nasze działania rokrocznie cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców, a inicjatywa przekłada się na większe bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Poprawne ustawienie świateł samochodowych jest niezwykle istotne, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, w którym widoczność jest ograniczona, a warunki jazdy trudniejsze.

Najprawdopodobniej w przyszłym roku również kierowcy będą mogli skorzystać z możliwości bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł samochodowych, w ramach akcji „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”. Już dziś zachęcamy Was do śledzenia szczegółów na naszej stronie, a właścicieli SKP zapraszamy do dołączenia do działań! 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic