01.07.2019

Yanosik dostępny w AppGallery Huawei

Znana w Polsce marka nie zamierza spocząć na laurach. Notowana na giełdzie firma Neptis S.A. udostępniła dziś aplikację Yanosik w sklepie utworzonym dla użytkowników Huawei: AppGallery. To dobra wiadomość dla znacznej części kierowców korzystających z polskiego komunikatora.

W ostatnich latach produkty chińskiego giganta komunikacyjnego zdobyły rzesze zwolenników. To właśnie ich mogła zaboleć decyzja o zagrożeniu wycofaniu przez Google licencji na aplikacje systemu Android dla firmy Huawei. Dla właścicieli smartfonów tej marki może oznaczać to brak możliwości aktualizacji wielu popularnych w Polsce i na świecie aplikacji. Jednak Huawei przygotował się na tego typu sytuacje i ogłosił otwarcie własnego sklepu - odpowiednika Google Play. W AppGallery, bo tak nazywa się market Huawei, pojawiła się polska aplikacja, która zdobyła zaufanie milionów kierowców.

Aplikacja Yanosik przekroczyła 8 mln pobrań. Ponad 1,5 mln z nich zainstalowano na smartfonach Huawei. To spora społeczność, która nie może pozostać bez naszego wsparcia. Postanowiliśmy więc udostępnić aplikację Yanosik w sklepie AppGallery. Dzięki temu użytkownicy systemu Yanosik oraz nowych smartfonów marki Huawei będą mogli na bieżąco aktualizować aplikację i korzystać z nowych, dodawanych systematycznie funkcji w zakresie komunikatora czy nawigacji – komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik.

Jeżeli Google spełni swoje groźby i decyzja o zawieszeniu współpracy zostanie w przyszłości podtrzymana to użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą liczyć na wsparcie ze strony operatora znanego Yanosika.

30.04.2021

Uwaga, tu łatwo o mandat! Najczęściej kontrolowane drogi w Polsce 2021. Raport Yanosika

Przed nami majówka. Wiąże się to z wieloma wyjazdami, odwiedzinami u bliskich, a co za tym idzie wzmożonym ruchem na drogach. Gdzie najczęściej można spotkać patrole drogówki? W jakich województwach policjanci są najbardziej aktywni podczas weekendów? Analitycy systemu Yanosik postanowili przyjrzeć się danym z 2021 roku i odpowiedzieć na te pytania.
08.03.2021

Y24 dedykowana aplikacja dla urządzeń Yanosik od teraz z nowymi funkcjami!

Aplikacja Y24 została stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń Yanosik. Jeśli korzystasz z Yanosik GT, GTR, GTS lub XS, to przeznaczona jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej zyskasz dostęp do dodatkowych opcji. Jakie możliwości daje Y24? Co nowego pojawiło się w aplikacji?
03.03.2021

Nowe fotoradary na polskich drogach za miliony z UE. Noga z gazu!

358 nowych fotoradarów, na które Unia Europejska przeznaczyła 162 miliony złotych. Czy to możliwe? Tak! Modernizacja odcinkowych pomiarów prędkości polegać będzie nie tylko na zakupie nowego sprzętu, ale także umieszczeniu go w nowych lokalizacjach. Więcej dowiesz się z artykułu.