01.07.2019

Yanosik dostępny w AppGallery Huawei

Znana w Polsce marka nie zamierza spocząć na laurach. Notowana na giełdzie firma Neptis S.A. udostępniła dziś aplikację Yanosik w sklepie utworzonym dla użytkowników Huawei: AppGallery. To dobra wiadomość dla znacznej części kierowców korzystających z polskiego komunikatora.

W ostatnich latach produkty chińskiego giganta komunikacyjnego zdobyły rzesze zwolenników. To właśnie ich mogła zaboleć decyzja o zagrożeniu wycofaniu przez Google licencji na aplikacje systemu Android dla firmy Huawei. Dla właścicieli smartfonów tej marki może oznaczać to brak możliwości aktualizacji wielu popularnych w Polsce i na świecie aplikacji. Jednak Huawei przygotował się na tego typu sytuacje i ogłosił otwarcie własnego sklepu - odpowiednika Google Play. W AppGallery, bo tak nazywa się market Huawei, pojawiła się polska aplikacja, która zdobyła zaufanie milionów kierowców.

Aplikacja Yanosik przekroczyła 8 mln pobrań. Ponad 1,5 mln z nich zainstalowano na smartfonach Huawei. To spora społeczność, która nie może pozostać bez naszego wsparcia. Postanowiliśmy więc udostępnić aplikację Yanosik w sklepie AppGallery. Dzięki temu użytkownicy systemu Yanosik oraz nowych smartfonów marki Huawei będą mogli na bieżąco aktualizować aplikację i korzystać z nowych, dodawanych systematycznie funkcji w zakresie komunikatora czy nawigacji – komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik.

Jeżeli Google spełni swoje groźby i decyzja o zawieszeniu współpracy zostanie w przyszłości podtrzymana to użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą liczyć na wsparcie ze strony operatora znanego Yanosika.

23.07.2021

Wakacyjne działania policji na DK 11. Yanosik sprawdza, co się dzieje na trasie

W trakcie wakacji dochodzi do największej liczby wypadków samochodowych ze skutkiem tragicznym. W większości kolizje mają miejsce na drogach krajowych, które prowadzą do popularnych urlopowych destynacji. Jedną z krajówek, na której wciąż najwięcej się dzieje, jest DK 11. W tym roku, policja wzięła ten odcinek na warsztat, a Yanosik sprawdził, co się na niej dzieje.
21.07.2021

Tymi rzeczami w trasie możesz sobie zepsuć wakacje. Sprawdź, jak ich uniknąć

Długo oczekiwane dni do urlopu wreszcie nadeszły, jedziesz na wakacje, a w trasie… może się przydarzyć kilka rzeczy, które skutecznie zepsują Ci humor i cały wyjazd. Jesteś ciekaw, co mamy na myśli? Sprawdź, co takiego może zepsuć Twój wakacyjny wypad i jak możesz się przed tym uchronić.
19.07.2021

Prognozy zmian w prawie drogowym: mandaty nawet do 5 tysięcy

Coraz głośniej o planowanych zmianach Rządu w prawie drogowym. Co ma się zmienić? Przede wszystkim wysokość kar pieniężnych za niebezpieczną jazdę i zależność składki OC od liczby punktów karnych. W planach jest również zaostrzenie kar dla nietrzeźwych kierowców oraz kasowanie punktów karnych dopiero po upływie dwóch lat. Sprawdzamy, jakie zmiany w prawie drogowym szykuje nowa ustawa Rządu.