06.02.2023

Yanosik i MultiWash łączą siły. Zaoszczędź nawet 40% na myciu swojego auta!

Czy wiecie, że za brudne auto kierowca może zostać ukarany mandatem, ze względu na stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym? Chcecie dbać o czystość swojego pojazdu regularnie, nie tracąc przy tym czasu w kolejce oraz pieniędzy na minuty mycia w myjniach bezdotykowych? Mamy dla Was świetną opcję! Razem z MultiWash opracowaliśmy abonament 12 myć na dwa auta za 99 zł miesięcznie! Jak to działa? Sprawdźcie.

 

CarWash Club w Yanosiku

Wprowadziliśmy nową opcję w aplikacji Yanosik – abonament w sieci MultiWash za 99 zł miesięcznie! W jego skład wchodzi 12 myć, które można wykorzystać dla dwóch samochodów w gospodarstwie domowym. Myciem i czyszczeniem wnętrza auta zajmuje się profesjonalny zespół, a cała usługa jest ubezpieczona na wypadek niepożądanych zdarzeń, takich jak m.in. porysowanie lakieru.

Sieć MultiWash to 700 lokalizacji w Polsce, do których możecie wcześniej umówić wizytę i podjechać na mycie, bez czekania w kolejkach, które potrafią wyprowadzić każdego kierowcę z równowagi.

W większości przypadków takie usługi kosztują powyżej 120 zł, w Yanosik macie je za 99 zł miesięcznie. Nie musicie się martwić o to, czy macie wystarczającą ilość gotówki na umycie auta w myjni samoobsługowej przed podróżą. CarWash Club to usługa cashless, pieniądze pobierane są więc z Waszego konta. Pamiętajcie, że czyste auto nie tylko ucieszy Wasze oczy, ale zadba także o Wasz portfel, a to dlatego, że…

Możesz dostać srogi mandat za brudne auto!

Od 1 stycznia tego roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Wyższe stawki kar za przekroczenia prędkości mają zniechęcać kierowców do szybkiej jazdy, ale na trasie nie tylko za to można otrzymać mandat. Kodeks wykroczeń przewiduje również karanie zmotoryzowanych, którzy stwarzają niebezpieczne sytuacje na drodze, a do tego zagrażają bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. A do takich zachowań należy choćby jazda brudnym autem!

Policjanci mają prawo ukarać kierowcę brudnego auta za stwarzanie zagrożenia na drodze (kodeks wykroczeń art. 66 pkt 1) mandatem w wysokości od 20 do 500 zł oraz 6 punktami karnymi. Ponadto spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez kierowcę, np.: w wyniku posiadania zabrudzonych i niedziałających poprawnie świateł, może podnieść kwotę mandatu o 1 000 zł i 6 punktów karnych.

Nieczytelne tablice rejestracyjne, które zasłania np.: warstwa brudu powstała w wyniku jazdy przez polne drogi, będzie ukarana mandatem w wysokości 100 zł i 3 punktów karnych. A przypominamy, że już wkrótce punkty karne będą ważne przez 2 lata od dnia uiszczenia opłaty za mandat!

Zdecydowanie lepiej skorzystać z nowej opcji Yanosika i kupić abonament MultiWash, niż płacić wysokie mandaty, prawda?

Dlaczego myjnia samoobsługowa nie zawsze jest dobrym pomysłem?

Myjnie bezdotykowe nie są bezpieczne dla wszystkich samochodów, ze względu na możliwość uszkodzenia elementów nadwozia w trakcie mycia. Dotyczy to głównie starszych pojazdów, których karoseria może mieć skorodowane elementy, które podczas mycia pod ciśnieniem mogą po prostu odpaść, ale również aut premium i zabytkowych, w których nienaganny wygląd jest niezbędny. Często z tej usługi rezygnują również użytkownicy pojazdów leasingowych, w obawie przed uszkodzeniem lakieru czy elementów nadwozia, wybierając pewniejsze rozwiązania, takie jak profesjonalne myjnie – tłumaczy Dawid Kaczmarowski, Yanosik Warsztaty

Tańsze rozwiązania nie zawsze są lepsze, zwłaszcza gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

Zachęcamy Was do skorzystania z nowej opcji w naszej aplikacji, dzięki temu Wasze auto będzie zawsze czyste, a Wy będziecie jechać bezpiecznie.

Jak działa nowa funkcja CarWash Club?

Wystarczy w menu aplikacji aktywować subskrypcję usługi CarWash Club, dodać pojazdy oraz metodę płatności. Następnie należy wybrać myjnię, umówić się telefonicznie na termin mycia i wygenerować indywidualny kod, który jest płatnością na myjni. Kolejnym krokiem jest wizyta w wybranej lokalizacji i cyk – auto jest czyściutkie i gotowe do drogi!

W ramach usługi można również wygenerować fakturę i przesłać ją na podany adres e-mail.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic