05.09.2022

Yanosik we współpracy z ESET dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze!

Strona głównaBlog YanosikYanosik we współpracy z ESET dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze!

Coraz więcej słyszy się o różnych metodach cyberprzestępstw. Każdego dnia padają próby wyłudzenia danych, kradzieży haseł, a nawet pieniędzy czy tożsamości. O bezpieczeństwo w sieci trzeba dbać, tak samo jak w trasie. Yanosik wraz z marką ESET – twórcami oprogramowania antywirusowego zadbają o Wasze bezpieczne kursy zarówno w drodze, jak i w Internecie. Jak? Sprawdźcie!

 

Wieloletnia przyjaźń Yanosika i ESET

ESET to firma, która zajmuje się ochroną przed zagrożeniami z sieci z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania antywirusowego - ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET NOD32 Antivirus, z którego mogą korzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi.

W Neptis S.A. od wielu lat ufamy właśnie tej marce i stosujemy jej zabezpieczenia, a nasi pracownicy cieszą się bezpieczeństwem na wszystkim urządzeniach, na których wykonują swoje codzienne obowiązki.

Teraz również Wy możecie zyskać dwumiesięczny dostęp do programu ESET i chronić swoje dane, hasła, pieniądze i tożsamość. A przede wszystkim nie martwić się o podchwytliwe próby wyłudzeń.

Jak to możliwe? Sprawdźcie poniżej!

Bezpieczeństwo to nasz wspólny mianownik!

Jak wiecie, Yanosik dba o Wasze bezpieczeństwo na drogach. Teraz idziemy krok dalej i chcemy również zadbać o Wasze bezpieczeństwo w sieci. Zwłaszcza, że obecnie bardzo łatwo stać się ofiarą cyberprzestępców.

Dzięki naszej współpracy z firmą ESET Wy – użytkownicy Yanosika, możecie skorzystać z dwóch miesięcy bezpłatnej cyber ochrony swojego komputera lub smartfona.

Wspólnie możemy ochronić Wasze przelewy online, kamerę internetową, a także najcenniejsze dane.

Jak poprawić poziom bezpieczeństwa w trzech krokach? Wystarczy, że:

1. Uruchomicie aplikację Yanosik.

2.  Wejdziecie w zakładkę “Oferty”, a następnie przejdźcie na stronę ESET klikając w "CHCĘ TO" lub w dedykowany banner.

3. Podacie w formularzu adres e-mail, na który ESET wyśle Wam unikalny kod licencji na program antywirusowy wraz z instrukcją instalacji.

Każdy, kto skorzysta z dwumiesięcznej cyber ochrony ESET otrzyma również możliwość zakupu pełnej wersji pakietu bezpieczeństwa na atrakcyjnych warunkach.

Pamiętajcie o kilku zasadach bezpieczeństwa w sieci!

Tak jak na trasie, również w sieci trzeba pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą Wam zadbać o Wasze bezpieczeństwo:

  • Zainstalujcie zaufane oprogramowanie antywirusowe na swoich urządzeniach.
  • Uważajcie na to, co wrzucacie do sieci – w Internecie nic nie ginie!
  • Dbajcie o swoje hasła – nie ustawiajcie prostych kombinacji, nie stosujcie zapamiętywania haseł na urządzeniach, nie podawajcie ich nikomu.
  • Stosujcie dwustopniową weryfikację podczas logowania – wówczas podanie samego hasła nie wystarczy do zalogowania się na Wasze konto, bez kodu sms, który przyjdzie na Wasz telefon próba będzie nieudana.
  • Uważajcie na otwarte Wifi – nie dokonujcie ważnych transakcji finansowych w otwartej sieci, Wasze dane mogą nie zostać odpowiednio zaszyfrowane!
  • Nie klikajcie w podejrzane linki – to mogą być ukryte wirusy! Nie macie pewności co do linku w e-mailu lub smsie? Nie klikajcie w niego.
  • Szanujcie prawo autorskie – nie pobierajcie wideo, muzyki, obrazów czy książek z podejrzanych źródeł, korzystajcie wyłącznie z tych legalnych.

 

Dbajcie o swoje bezpieczeństwo na trasie i w sieci, korzystajcie wyłącznie z zaufanych rozwiązań! 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic