28.12.2023

Yanosik z dożywotnim abonamentem - sprawdź aukcje na WOŚP 2023

Strona głównaBlog YanosikYanosik z dożywotnim abonamentem - sprawdź aukcje na WOŚP 2023

Yedziemy z WOŚP i szykujemy wyjątkową aukcję na rzecz zbiórki funduszy dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych! Poznajcie szczegóły i licytujcie z nami dla Orkiestry!

Finał WOŚP 2023

Już 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał WOŚP. Celem akcji, pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”, jest zebranie funduszy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania oraz rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Mamy dla Was doskonałą wiadomość! Yanosik aktywnie wesprze 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… i szykuje dla Was coś wyjątkowego!

Licytacje WOŚP 2023 – aukcje Yanosika

Dbamy o Was i Wasze motoryzacyjne potrzeby, a Wy chętnie bierzecie udział w naszych akcjach. Pokonujecie miliony kilometrów z naszą aplikacją i urządzeniami, aby bezpiecznie dojechać do celu i niejednokrotnie wspieraliście naszą pracę, kupując nam kawę, za co ogromnie Wam dziękujemy!

Wiemy, że możemy na Was liczyć i razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać! Nasze wspólne doświadczenia już nie raz to pokazały. Teraz apelujemy do Was o to, by zebrać siły i pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują! W czasie pandemii wielu z nas straciło bliskie osoby z powodu poważnych powikłań po COVID-19.

U ponad ⅓ pacjentów wystąpiły trwałe, nieodwracalne i trudne do leczenia zmiany zwłóknieniowe płuc. W polskich oddziałach pulmonologicznych wciąż brakuje specjalistycznego sprzętu, aby leczyć osoby po COVID-19. A ten wirus wciąż jest obecny i tak już zostanie.

Nie pozwólmy na to, by brak sprzętu odebrał nam bliskich! Połączmy siły i zbierzmy jak najwięcej funduszy w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do polskich oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych!

W przeszłości niejednokrotnie wspieraliśmy działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując nasze urządzenia oraz samochód na aukcje, angażując się w zbiórki oraz kupując fotoradar w licytacji poznańskiej Straży Miejskiej.

 

Na 32. Finał WOŚP przygotowaliśmy coś wyjątkowego…

Yanosik z dożywotnim abonamentem na aukcji WOŚP

Wiemy, że pamiętacie nasz kultowy model Yanosik S-clusive by GTR z dożywotnim abonamentem, bo… wciąż otrzymujemy od Was zapytania o wznowienie produkcji. Niestety, nie mamy tego w planach, ale mamy na stanie magazynowym ostatnie urządzenie i przekazujemy je na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Ostatni model Yanosik S-clusive by GTR będzie wyjątkowy nie tylko z powodu dożywotniego abonamentu i kolekcjonerskiej wartości.

Przygotowaliśmy w nim małą aktualizację, we współpracy z Jurkiem Owsiakiem, która mamy nadzieję – sprawi ogromną radość przyszłemu właścicielowi i zmotywuje Was do sportowej rywalizacji w naszej licytacji.

Po szczegóły zapraszamy Was do naszej aukcji na portalu Allegro.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zebrać jak najwięcej funduszy na zakup sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic