14.11.2023

Yanosik bez reklam? Tak, to możliwe!

Strona głównaBlog YanosikYanosik bez reklam? Tak, to możliwe!

Aplikacja Yanosik nieustannie się rozwija. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i pracujemy nad satysfakcjonującymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest możliwość wyłączenia reklam w Yanosiku, o którą niejednokrotnie nas pytaliście. Z radością informujemy, że ta opcja jest już dostępna w aplikacji Yanosik, sprawdźcie szczegóły.

Nowe opcje w aplikacji Yanosik

Nasza aplikacja funkcjonuje na rynku już od 13 lat, wspierając Was w każdej trasie. Od momentu jej debiutu wiele się zmieniło, wprowadziliśmy takie udogodnienia, jak nowy dashboard czy moduł Yanosik Traffic, uruchomiliśmy własną stację radiową i wciąż pracujemy nad nowymi urządzeniami, czego dowodzą niedawne premiery Yanosik RS i pierwszego alkomatu Yanosika.

Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i w efekcie postanowiliśmy wprowadzić nową możliwość, na którą czekali niektórzy z Was, mając na uwadze że aplikacja Yanosik jest dla Was najlepszym przyjacielem w takiej formie, w jakiej obecnie jest.

Jak wyłączyć reklamy w Yanosiku? Postaw nam kawę

Uruchamiamy dla Was dodatkową możliwość w aplikacji Yanosik – będziecie mogli wyłączyć reklamy, wybierając jedną z dwóch dostępnych opcji:

Miesięczna subskrypcja zakupu średniej lub dużej kawy – pozwoli zachować ciągłość wyłączonych reklam głosowych, banerowych i na ekranie startowym.

Jednorazowy zakup średniej lub dużej kawy – pozwoli wyłączyć reklamy głosowe, banerowe i na ekranie startowym na okres 30 dni. 

 

Yanosik bez reklam – jak włączyć tę opcję?

Chcąc wyłączyć reklamy w aplikacji Yanosik:

  1. Zaktualizuj, a następnie uruchom aplikację.
  2. Wybierz z ekranu startowego menu w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij w box informujący o korzystaniu z aplikacji bez reklam, następnie kliknij “Sprawdź”.
  4. Na ekranie informującym o zakresie wyłączonych reklam kliknij “Dalej”.
  5. Z ekranu informującego o wariantach kawy, wybierz dogodną opcję:
  • Subskrypcja miesięczna zakupu kawy – wyłączy reklamy na okres do momentu odwołania przez użytkownika subskrypcji.
  • Jednorazowy zakup kawy – wyłączy reklamy na okres 30 dni.

Pamiętajcie, że kupując kawę w Yanosiku wspieracie pracę naszego zespołu, a w zamian wyłączymy Wam reklamy głosowe, banerowe i na ekranie startowym.

Jak to działa dowiesz się także na naszym Tik Toku.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic