14.02.2024

Yanosik nominowany do Mobile Trends Awards!

Aplikacja Yanosik jest w gronie nominowanych do Mobile Trends Awards! To ogromne wyróżnienie, które otrzymaliśmy w kategorii Podróże i komunikacja, za rozwój naszej aplikacji. Sprawdźcie szczegóły!

Mobile Trends Awards - co to za wydarzenie?

To konkurs dla marek aktywnie działających w branży mobilnej, który jest organizowany jest od 12 lat! Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są firmom, które wykorzystują mobilne technologie w swoich projektach.

W tegorocznym plebiscycie statuetki będą przyznawane w 12 kategoriach. Obecność w gronie nominowanych to bardzo duże wyróżnienie, a Yanosik znalazł się wśród tego elitarnego grona!

Podróże i komunikacja - głosuj na aplikację Yanosik

Yanosik  jest nominowany do Mobile Trends Awards, w kategorii Podróże i komunikacja, za dynamiczny rozwój aplikacji.

Możecie nam pomóc zdobyć prestiżowe wyróżnienie, oddając swój głos na oficjalnej stronie Mobile Trends Awards. Głosowanie trwa do 22 lutego 2024 roku.

Będziemy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie i docenienie naszej pracy!

Jak rozwija się aplikacja Yanosik?

Otrzymaliśmy nominację do Mobile Trends Awards za rozwój aplikacji Yanosik. A, jak sami wiecie najlepiej – ostatnio w Yanosiku wiele się dzieje!

Uruchomiliśmy dla Was Radio Yanosik, które powstało z tego samego powodu, co nasza aplikacja – aby nieść pomoc kierowcom. Radio, które jest dostępne zarówno w aplikacji Yanosik, jak i na stronie internetowej, nie tylko umila podróż, ale także przekazuje wiedzę i ciekawostki z zakresu motoryzacji oraz informuje o najważniejszych zdarzeniach z trasy. Naszej stacji radiowej można słuchać zarówno w drodze, jak i poza nią. 

Od daty startu, Radia Yanosik słuchało już 1,6 mln unikalnych użytkowników, to 4,3% populacji Polski!

Jedną z dużych zmian, które zostały wprowadzone w aplikacji Yanosik, był nowy moduł Yanosik Traffic. Nowa funkcja dostarcza Wam informacje o utrudnieniach, dzięki czemu nie narażaliście się na niespodzianki w trasie. 

Dzięki Yanosik Traffic, jako pierwsi dowiadujecie się o robotach drogowych, wypadkach, zablokowanych wjazdach i zjazdach, zamkniętych drogach, zwiększonym natężeniu ruchu, zagrożeniach i utrudnieniach w ruchu, które są związane z różnego rodzaju wydarzeniami. 

O dużych utrudnieniach na autostradach i drogach ekspresowych dowiecie się na tyle wcześnie, że w porę zaplanujecie korektę trasy.

Jest Wam też o wiele łatwiej planować długie podróże autostradami i drogami ekspresowymi, dzięki nowej „Trasówce”. Yanosik wskazuje Wam najlepszą trasę i dostarcza przydatnych informacji w podróży, dzięki „Trasówce” wiecie ile kilometrów dzieli Was od najbliższej stacji paliw, MOP, a nawet macie wgląd w nazwy węzłów oraz zjazdów z autostrady.

Moduł Traffic pełni także funkcję inteligentnego informatora drogowego, dostarczając Wam spersonalizowanych informacji o utrudnieniach w miastach, w których najczęściej się poruszacie.

Oczywiście nie zwalniamy tempa i szykujemy dla Was jeszcze wiele nowości, które pojawią się już wkrótce w aplikacji Yanosik! Będzie nam ogromnie miło, jeśli zdecydujecie się docenić naszą pracę i zagłosujecie na nas w plebiscycie Mobile Trends Awards. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic