07.02.2024

Yanosik S-clusive by GTR wylicytowany! 21 998 zł zasiliło konto 32. Finału WOŚP!

Strona głównaBlog YanosikYanosik S-clusive by GTR wylicytowany! 21 998 zł zasiliło konto 32. Finału WOŚP!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tym roku, wystawiliśmy na licytację unikatowy model S-clusive by GTR, który zyskał miano prawdziwego białego kruka, za sprawą nagrania głosowego od Jurka Owsiaka oraz logo 32. Finału! Licytacja zakończyła się sukcesem! Sprawdźcie, za jaką kwotę nabyto to kultowe urządzenie!

Aukcja Yanosik - unikatowy S-clusive by GTR z nagraniem od Jurka Owsiaka i logo WOŚP

W ramach 32. Finału WOŚP wystawiliśmy na aukcję nasz unikatowy model S-clusive by GTR z dożywotnim abonamentemgłosem Jurka Owsiaka. Urządzenie wzbudziło w Was wiele emocji, zarówno w czasach swojej świetności, jak i w późniejszych latach, gdy już nie było dostępne w naszym sklepie.

Unikatowy model S-clusive, który wystawiliśmy na aukcję WOŚP był jeszcze bardziej wyjątkowy, a wręcz zyskał kolekcjonerską wartość i stał się prawdziwym białym krukiem! Wszystko za sprawą, wgranego do urządzenia, nagrania głosowego od samego Jurka Owsiaka, który przypomina przyszłemu właścicielowi o zapięciu pasów i zachęca do ruszenia w drogę, życząc szerokości na trasie oraz logo 32. Finału WOŚP.

Nasza aukcja zakończyła się sukcesem, a Szczęśliwy Posiadacz Yanosik S-clusive, odebrał  nasze urządzenie wylicytowane za kwotę 10 999 zł!

Podwajamy kwotę dla WOŚP!

To nie wszystkie niespodzianki! Współtwórca Yanosik – Adam Tychmanowicz podwoił kwotę wylicytowanego urządzenia!

Dzięki temu, Yanosik w tamach 32. Finału WOŚP przekaże Fundacji 21 998 zł, na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla oddziałów pulmonologicznych, które zajmą się ratowaniem płuc po pandemii.

Yanosik od wielu lat wspiera WOŚP

Co roku wspieramy WOŚP i co roku sprawia nam to ogromną radość!

Angażujemy się w różne inicjatywy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W historii naszych działań dla Fundacji zapisaliśmy, m.in. zakup fotoradaru od Straży Miejskiej z Poznania (nadal go mamy!), aukcje naszych urządzeń i samochodu oraz liczne akcje wewnętrzne.

Kolejnym punktem do dopisania, będzie licytacja unikatowego na skalę światową, kolekcjonerskiego urządzenia Yanosik S-clusive by GTR z nagraniem głosowym Jurka Owsiaka i logo 32. Finału WOŚP, który został sprzedany za 10 999 zł!

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic