25.08.2023

Kiedy nowy Yanosik? Premiera najnowszego Yanosika RS

Grono urządzeń Yanosik powiększyło się o nowy produkt – Yanosik RS. Nasz nowy Yanosik może bardzo mocno namieszać na rynku gadżetów motoryzacyjnych. Dlaczego? Sprawdźcie, co będzie oferował kierowcom!

Nie przegap najnowszego - nowy Yanosik

Całkiem niedawno zapraszaliśmy Was na Yanosik TOUR 2023który stanowił nie lada letnią niespodziankę dla wszystkich fanów naszej marki, a już teraz spieszymy Wam donieść o kolejnym ważnym wydarzeniu!

Rodzina Yanosika powiększyła się o nowy produkt – Yanosik RS, który mocno namiesza na rynku gadżetów motoryzacyjnych!

Yanosik RS - gadżet premium do Twojego auta

Yanosik RS jest nowoczesnym urządzeniem premium, które spodoba się zwłaszcza fanom minimalistycznego stylu, ale innowacyjny design to nie wszystko, co oferuje.

Wprowadziliśmy mnóstwo nowości w naszym nowym urządzeniu:

  • W interfejsie oraz wyświetlaczu będziecie mieli do dyspozycji całą paletę kolorów.
  • Obsługa urządzenia będzie przebiegać hybrydowo, zarówno manualnie za pomocą przycisków, jak i dotykowo na ekranie.
  • Dostępny będzie moduł Bluetooth, który umożliwi Wam parowanie Yanosik RS z zestawem głośnomówiącym, głośnikami w aucie oraz… z interkomem w kasku motocyklowym!

NOWOŚĆ w urządzeniu Yanosika!

Ogromnym atutem Yanosik RS będzie możliwość zamontowania urządzenia w pozycji pionowej! Będzie to możliwe dzięki opcji obracania interfejsu w konfiguracji pion/poziom.

W zależności od tego, w jaki sposób zamontujecie swojego RS-a będziecie mogli z niego korzystać w ułożeniu pionowym lub poziomym.

Możemy Wam zdradzić, że nasz zespół testerów bardzo docenił montaż Yanosik RS w pionie. Wówczas urządzenie zajmuje jeszcze mniej miejsca i można je zamontować, np.: na słupku po lewej stronie kierownicy.

Nie myślcie, że to wszystkie nowości, które znajdziecie w Yanosik RS! Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, będziemy o nich informować na bieżąco. 😉

Kiedy premiera nowego Yanosika?

Spodziewajcie się naszego nowego urządzenia w sklepach w całej Polsce na koniec sierpnia i początek września. A niecierpliwych możemy zaprosić już teraz do sieci sklepów naszego partnera Media Expert.

Gdzie można kupić najnowszego Yanosika?

Nowy Yanosik RS będzie dostępny w internetowym sklepie yanosik, ale również w naszym stacjonarnym sklepie w Poznaniu!

Poza tym będziecie mogli kupić go również u naszych partnerów.

Yanosik - aplikacja czy urządzenie?

Yanosik to najlepszy przyjaciel kierowcy, który oferuje swoje wsparcie zarówno w formie bezpłatnej aplikacji na telefon, jak i w postaci dedykowanych urządzeń.

Możecie wybrać dowolne rozwiązanie, które spełni Wasze oczekiwania i najlepiej sprawdzi się w pokonywaniu wspólnych kilometrów.

Aplikacja jest niesamowicie wygodna na krótkie i długie trasy. Informuje o wszystkich zdarzeniach z trasy, dzięki wspaniałej społeczności kierowców, którzy dodają do naszego systemu nowe zgłoszenia co 2 sekundy! A do tego oferuje kilka świetnych opcji, np.: słuchanie radia Yanosik, możliwość wyjeżdżenia zniżki na ubezpieczenie OC, wyszukiwarkę warsztatów samochodowych w okolicy, możliwość podglądu najnowszych ogłoszeń motoryzacyjnych w Autoplac.pl czy zakupu e-winiet na zagraniczne trasy.

Z kolei urządzenie pozwala kierowcy skupić się w 100% na trasienie ma reklam, dzięki możliwości zakupu abonamentu. Ponadto, obsługuje się je niesamowicie wygodnie – w Yanosik Alert czy XS można dodać zgłoszenie jednym palcem na przycisku, a Yanosik GTm oraz RS obsługuje się dotykowo.

Nasze urządzenia mają też inny bardzo ważny atut – włączą się automatycznie gdy wsiądziesz do auta i przekręcisz kluczyk w stacyjce, więc nigdy nie zapomnisz o ich uruchomieniu.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic