Yanosik.pl Blog

08.08.2023

Odcinkowe pomiary prędkości - gdzie się znajdują w Polsce? Zestawienie

Odcinkowe pomiary prędkości to skuteczna broń w walce z kierowcami lubiącymi nadmierną prędkość. Obecnie w Polsce znajdują się 32 urządzenia tego rodzaju, ale już wkrótce ta liczba wzrośnie ponad dwukrotnie.
04.08.2023

Jazda w tunelu - jakie są przepisy i co jest zabronione?

Przepisy dotyczące jazdy tunelem nie są znane wszystkim kierowcom. A to spory błąd, który może kosztować zmotoryzowanego mandat i kilka punktów karnych. Dowiedzcie się, co jest zabronione podczas jazdy w tunelu i jakie obowiązują przepisy!
03.08.2023

Ranking miast przyjaznych kierowcom 2023 - zestawienie Yanosik i Oponeo

W których polskich miastach jeździ się najlepiej? Gdzie jest najlepiej rozbudowana infrastruktura? Poznaj najnowszy ranking Yanosika i Oponeo!
31.07.2023

Paliwo za pół ceny? Nie daj się oszukać

W czasie wakacji wiele stacji benzynowych wprowadza specjalne promocje na paliwo. Kierowcy nie powinni stracić czujności bowiem do akcji wkroczyli hakerzy, którzy postanowili wykorzystać podatność zmotoryzowanych Polaków na atrakcyjne zniżki na stacjach paliw.
28.07.2023

Spotkaj się z nami w te wakacje. O czym będzie Yanosik Tour 2023?

Te wakacje będą wyjątkowe! Razem z ekipą Autoplac oraz Yanosik Warsztaty ruszamy na podbój Polski w ramach Yanosik TOUR 2023! Wpadnij do naszej letniej strefy chillout, poznaj najważniejszych ludzi z naszego zespołu, zbij z nami piątkę albo pogadaj o czym tylko chcesz. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można nas spotkać.
26.07.2023

Absurdalne przepisy drogowe w Polsce - za to też można dostać mandat

Najbardziej zaskakujące przepisy ruchu drogowego? Poznacie je w naszym artykule! Sprawdźcie, za co nieoczywistego może czekać na Was mandat!
24.07.2023

Elektryki na autostradach bez opłat: autostrada do elektromobilności

Darmowa jazda elektrykami po autostradach A1 i A4? Z tego artykułu dowiecie się więcej o co chodzi w akcji Autostrada do elektromobilności!
21.07.2023

Jak spakować auto na wakacje?

Wyjazd na wakacje autem to świetny pomysł! Zanim wyruszycie w podróż, sprawdźcie jak spakować samochód na wakacje, aby niczego nie zapomnieć i zadbać o bezpieczeństwo!
19.07.2023

Wyprzedzanie ciężarówek - przepisy, mandaty i wszystko co musisz wiedzieć

1 lipca 2023 roku wszedł w życie nowy przepis – zakaz wyprzedzania ciężarówką na drogach ekspresowych, szybkiego ruchu oraz autostradach. Znamy już wysokości mandatów i punktów karnych oraz wyjątki w ustawie.